W Nowym Roku 2022 składamy serdeczne życzenia   wszystkim naszym Odbiorcom, Przyjaciołom oraz Partnerom. Zdrowia, spokoju stabilizacji oraz wiele serdeczności przez cały rok zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Nowy Rok to nowe plany, nowe wyzwania oraz nowe działania.

Fundacja  Hedvigis uruchomiła  trzy sale profesjonalnie wyposażone (do 24 osób każda) w sprzęt do prowadzenia szkoleń , spotkań biznesowych, warsztatów treningowych. Zarówno budynek jak również pomieszczenia dostosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Proponujemy Państwu catering kawowy, catering pełny oraz inne formy bufetu w zależności od potrzeb klienta.

Ponadto istnieje możliwość wykorzystania sal do spotkań towarzyskich, integracyjnych oraz rodzinnych.

Proponujemy organizację urodzin, komunii, rocznic okolicznościowych , stypy itp.

Zapraszamy serdecznie
Zarząd Fundacji