W związku z prowadzonymi przez Caritas Diecezji Gliwickiej, naszego Fundatora, działaniami pomocowymi wobec osób chorych i starszych w czasie epidemii oraz koniecznością zachowania wymogów sanitarnych, zwracamy się z gorącą prośbą do firm, instytucji i osób prywatnych o udostępnienie nam niezbędnych środków ochrony indywidualnej, zwłaszcza maseczek i płynów do dezynfekcji.

Prowadzimy pomoc żywnościową dla seniorów i musimy zapewnić najwyższe bezpieczeństwo na każdym etapie dystrybucji żywności (transport/magazynowanie/przygotowywanie paczek przez pracowników i wolontariuszy/dystrybucja paczek).

Każdy podarowany litr płynu do dezynfekcji czy maseczka ochronna będzie ogromnym wsparciem i gestem solidarności z najbardziej potrzebującymi.

Inicjatywę również można wesprzeć poprzez przekazanie bawełnianego materiału, tasiemek, gumek niezbędnych do uszycia maseczek, a także włączając się do samej akcji szycia.

Jeśli chcesz pomóc – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 667 445 775 lub wysyłając e-mail: fundacjahedvigis.biuro@gmail.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ